TINICHIGII AUTO IN UK

SERVICE AUTO
  • Adresa de email: [email protected]
  • Persoana de contact: JOB4LIFE
  • Adresa: CONSTANTA
  • Numar telefon: 0040 720 878 151
  • Postcode: 910354
  • Oras: LONDRA
  • Adăugat: 4 mai 2016 1:31 PM
  • Descriere :
  • TINICHIGIU AUTO – MAREA BRITANIE

    DESCRIERE JOB: Cel mai mare service auto din UK angajeaza Vopsitori Auto. Cu peste 70 de puncte de lucru, clientul nostru cauta sa isi mareasca echipa! Se ofera contract pe perioada nedeterminata, astfel ca aveti ocazia de a va reloca in UK. Exista posibilitatea unor castiguri suplimentare conform unei scheme de bonusare.
    DATA DE START: ASAP
    LOCATIE: MAREA BRITANIE

    BENEFICII:
    Oferta salariala: incepe de la 1600 GBP/ luna;
    contract semnat si declarat in Marea Britanie pe o perioada nederminata;
    posibilitatea unor castiguri suplimentare conform unei scheme de bonusare;
    mediu profesionist de lucru
    Asistenta in gasirea unei cazari cat mai aproape de locul de munca;

    CERINTE:
    Experienta pe un post similar: 3ani+;
    Nivel limba engleza – conversational;

    RESPONSABILITATI:
    Identificarea suprafetelor care necesita reparatie;
    cunoasterea uneltelor cu care se lucreaza;
    executarea lucrarilor de reparatie si/sau intretinere;

    Pentru detalii ne puteti contacta telefonic la 0720 878 151 sau pe email la [email protected]

    NU PERCEPEM COMISION DE LA CANDIDATI!!!

    Distribuie şi prietenilor tăi dacă ți-a plăcut! Îţi mulţumim!

    Comentarii

    comments

    ID Oferta: 245729f99f6cd53

    Raporteaza o problema

    Processing your request, Please wait....

    2 Raspunsuri la “TINICHIGII AUTO IN UK”

    1. Paul 24 mai 20164:49 AM

      Pt tinchigiu-auto ???

      Raspunde
      • Paul 24 mai 20164:50 AM

        Pt tinichigiu auto m-ar interesa

        Raspunde

    Lasa un raspuns

    Biroul Notarial Londra
    Mihail Florin Gavrila
    07853 430310
    Procuri / Declaratii / Contracte
    www.notary21.co.uk

    X